PARTNERZY

Aluplast Sp. z o.o.

 

Aluplast sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z pvc . Okna i drzwi z pvc w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów.

 

 

Aluprof S.A.

 

Należący do Grupy Kapitałowej Kęty S.A. jest największym polskim dystrybutorem systemów aluminiowych dla budownictwa - niekwestionowanym liderem w swojej branży. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno – drzwiowe, fasadowe, rolet i bram oraz stalowe.

Alumil Milonas SA

 

ALUMIL MILONAS S.A. jest jednym z pięciu największych producentów profili aluminiowych w Europie. Zdolności produkcyjne Grupy wynoszą 85 tys. ton rocznie, z czego ok. 50% przeznaczane jest na eksport do 24 krajów świata. Wszystkie profile wytwarzane są z zachowaniem norm ISO 9001 oraz lakierowane według standardów Qualicoat.

 

Effector S.A.

 

Dewizą firmy Effector jest jakość, funkcjonalność i zadowolenie klienta.  Produkty wyróżnia atrakcyjne wzornictwo, kolorystyka i ciągłe poszukiwanie nowych technologii. Dzięki inwestowaniu w nowoczesny sprzęt jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymogom odbiorców naszych towarów.

 

 

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.

 

Marka Roto oznacza w w dziedzinie okuć budowlanych światowej klasy innowacyjne, indywidualne i bezpieczne rozwiązania systemowe. Skonstruowane przez grupę konstruktorów i inżynierów, należących do światowej czołówki.

 

 

 

Ponzio Polska Sp. z o.o.

 

Tworzy aluminiowe rozwiązania systemowe, stosowane w konstrukcjach lekkich ścian osłonowych i okienno-drzwiowych, które kształtują wizerunek nowoczesnej architektury.

 

 

 

ESCO - POLSKA Sp. z o.o.

 

ESCO Polska Sp. z o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych i akcesoriów do produkcji ślusarki metalowej (okna, drzwi, fasady). Jest firmą siostrzaną ESCO Metallbausysteme Gmbh w Niemczech, która należy do najważniejszych przedsiębiorstw tego typu w swojej branży w Europie.

 

 

DORMA Polska Sp. z o.o.

 

Okucia DORMA Universal doskonale nadają się do konstrukcji ze szkła hartowanego, zaprojektowanych zgodnie z życzeniem i gustem klienta. W tej grupie produktów znajduje się cała gama łączników naroży szklanych, o różnych kątach rozwarcia do mocowania naświetli bocznych i górnych.

 

 

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o.

 

Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej. Poza własnymi produktami oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi.

 

G-U POLSKA Sp. z o.o.

 

W skład Grupy wchodzą od wielu lat takie uznane marki, jak BKS (TECHNIKA ZAMKNIĘĆ), Ferco (OKUCIA) i ATS (Automatyka wejść). Logistyka G-U organizuje wysyłkę wysokiej jakości produktów o zasięgu światowym.

 

 

 

GEZE Polska Sp. z o.o.

 

GEZE GmbH jest jednym z uznanych na całym świecie producentów systemów okuć do drzwi, okien i technologii bezpieczeństwa. GEZE oferuje szeroką gamę takich wyrobów, jak drzwi automatyczne, technika drzwiowa, okucia do szkła, urządzenia do odprowadzania dymu i ciepła (RWA), systemy bezpieczeństwa,  technika okienna, urządzenia do przewietrzania.

 

Aereco

 

Zlokalizowana we Francji w Marne-la-Vallee, Aereco jest obecna na rynkach zachodniej i wschodniej Europy, w Chinach, Japonii i innych krajach Azji i obu Ameryk. Wraz z 6 oddziałami i 3 biurami reprezentacyjnymi, Aereco zatrudnia ponad 230 osób, których praca poświęcona jest ciągłemu ulepszaniu produktów i pogłębianiu wiedzy z zakresu wentylacji.

 

Veyna wypełnienia drzwiowe

 

Od wielu lat firma VEYNA produkuje panele aluminiowe do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Nowoczesna linia technologiczna, oparta na pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, pozwala tworzyć wysokiej klasy panele o urozmaiconym wzornictwie. Wysoka estetyka paneli podkreślana jest przez wykorzystanie różnorodnych elementów szklanych i metalowych.

 

 

Siedziba Firmy

 

87-100 Toruń

ul. Polna 11A/ Forteczna 5

 

Godziny otwarcia:

pn-pt: 8.00 - 16.00

sob: 9.00-13.00

Zapisz się na nasz newsletter!

Wprowadź adres e-mail

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

Skontaktuj się z doradcą:

 

tel. + 48 56 652 83 06

fax. + 48 56 639 44 96

 

biuro@altom-okna.pl

altom@altom-okna.pl